MAGICKÉ VYSTOUPENÍ ČI SEMINÁŘ NA MÍRU VAŠÍ AKCI

Děkujeme vám za zájem o kouzelnické umění.

Prosím, zanechte nám vaše kontaktní informace a někdo z našeho týmu se vám během nejbližších 48 hodin ozve.

Velice rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky.

Děkujeme a přejeme kouzelný zbytek dne.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno a telefon) budu já, Michal Janza, zpracovávat pouze za účelem zasílání zpráv se zajímavým obsahem z oblasti, na kterou právě reagujete, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé mnou zaslané zprávě.

PÁR VĚT OD MÝCH KLIENTŮ

 

Zpětná vazba: doslovný přepis e-mailu od jedné klientky.

OKOUZLENÁ MÁMA

Pane Janzo,

věříte na zázraky? Já ano. A jeden takový zázrak, i když trval jen pár minut, jsem díky Vám tento víkend zažila. Při Vaší kouzelnické šou.

V závěru vystoupení jste na pódium pozval mého 21-letého syna Toníka, který je tělesně postižený. Narodil se s malformací horních končetin, chybí mu dlouhé kosti horních končetin, takže má v podpaží jen malé úchopy. Nasadil jste mu kouzelnický cylindr a dlouhý černý plášť, pustil hudbu a schoval se za Tondu. Na to, co následovalo, nebyl nikdo z přítomných připravený. Byla to iluze, oční klam nebo podvědomé naplnění neuskutečnitelného snu? Říkejte tomu, jak chcete, ale najednou měl Toník dvě ruce! Vykoukly z pláště, byly krásné, zdravé, šikovné, s hbitými prsty a DLOUHÉ. Nevím, kdo vnímal předváděné triky. Potlesk, smích a jásot všech přihlížejících dětí i dospělých patřil Tondovi. Já jsem celé vystoupení probrečela, smála jsem se, a přitom jsem si nestíhala utírat oči, aby mě proud slz nepřipravil ani o jedinou vteřinu nádherného pohledu na Tondu se zdravýma rukama. A se slzami bojovalo víc dospělých.

O tom, že iluze o zdravém Toníkovi byla opravdu silná, svědčí i to, že druhý den na něj malé děti volaly: Toníku, tys krásně kouzlil! Kde ses to naučil? Mladší školáci se ptali: Jak jsi udělal to s těma rukama? A ti starší zase: Kdy jste se s tím kouzelníkem tak secvičili? 

Nezávisle na sobě jsme všichni viděli totéž. Zdravého Tondu.

Aby toho nebylo málo, ráno toho dne před vystoupením nám Toník s očima dokořán vyprávěl, jak se mu poprvé zdálo, že měl „dlouhé“ ruce.

A večer se mu splnil sen. A mně taky.

Děkuji, pane Janzo, za těch pár minut neskutečného štěstí. Díky Vám se možná zase někdy bude Tondovi zdát, že má zdravé ruce, možná bude ve snu i kouzelníkem a možná alespoň v tom snu bude opravdu šťastný.

Děkuji, pane kouzelníku Janzo. 

Vděčná maminka R.

Video recenze na kouzelnické umění

Říká se, že obhájit, je dvakrát těžší než zvítězit. Tak TO JE TEDA VÝZVA, která zahřeje u srdce. Proč výzva? Protože mi dnes zavolal jeden pán a objednal si mně a mé kouzelnické umění na svou oslavu 60tin, že jsem u nich již jednou byl v roce 2017.

TO JE TA NEJLEPŠÍ REKLAMA NA SVĚTĚ. Spokojený zákazník který se vrací.

A co víc...

Jen tak mimochodem se zmínil, že už od roku 2017 mi dělají reklamu na youtube. Na zmíněné video dávám odkaz níže. Při zhlédnutí mne překvapilo, kolik procent celkového času věnovaly mé maličkosti, to potěší. To bude tedy výzva, OBHÁJIT spokojenost všech zúčastněných.